ÜYELİK SÖZLEŞMESİ 

1. Taraflar

a) www.simkaelektrik.com e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren,Emekyemez Mah. Yanıkkapı Sk. 32/c adresinde bulunan Simka Aydınlatma ve pazarlama TİC. LTD. ŞTİ.
b) www.simkaelektrik.com internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı ("Üye")

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme'nin konusu Simka Aydınlatma Ve Pazarlama LTD ŞTİ'nın sahibi bulunduğu web sitesi www.simkaelektrik.com 'dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye,  www.simkaelektrik.com web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , üye'nın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye,  kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Simka Aydınlatma'ya karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Simka Aydınlatma'nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Simka Aydınlatma tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Simka aydınlatma Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.